Якісна установка емулятора каталізатора

Після видалення каталізатора з вихлопної системи необхідно "обдурити" електроніку і допомогти їй сприймати роботу системи правильно, без перебоїв. Електроніка повинна думати, що система працює в штатному режимі. І перше, що потрібно зробити - встановити обманку лямбда зонда (кисневого датчика). Якщо цього не зробити, кисневі датчики, обмінюючись інформацією, почнуть подавати сигнали, які ЕБУ сприйме помилкою. Наслідком стане підвищена витрата пального і постійне спрацьовування сигналу на панелі приладів.
Звертайтеся до нас, якщо хочете отримати професійну допомогу в установці обманки кисневого датчика. Підберемо обманку, забезпечивши обмеження потоку вихлопу до кисневого датчика і підкоригувавши його роботу на основі умов роботи системи, які були змінені.

Яку можна поставити обманку на каталізатор?

Можна вибрати одну з наступних видів:

 • Механічна. Це токарна болванка з отвором. Найдешевший і менш ефективний варіант.
 • Електрична. Спеціальна схема з резисторів і конденсаторів з певними технічними характеристиками. Проста, надійна і компактна обманка.
 • Електронна. Електронний модуль з можливістю прошивки. Це дорогий, але ефективний емулятор. Монтаж складний, передбачає на увазі безліч електроробіт.

Який саме вид вибрати, залежить тільки від ваших фінансових можливостей. Для наших майстрів не важко встановити будь-яку обманку з обраних.

Про СТО Глушник Сервіс

 • Понад 10 років безперервної роботи
 • Тільки досвідчені майстри
 • Професійне обладнання
 • Гарантія на всі види послуг
 • Вузькоспеціалізоване СТО
 • Зручне розташування: 10-15 хвилин з будь-якої точки Солом'янського району, Борщагівки

Як виглядає наш сервіс

Ціни на послуги

Перелік послуг (у вартість не входить ціна на запчастини і матеріали, що використовуються)

Вартість, грн

Установка обманки лямбда зонда від 500
Заміна та ремонт глушника від 400
Заміна та ремонт резонатора від 350
Заміна гофри від 750
Установка стронгера від 700
Тюнінг вихлопної системи від 600
Зварювальні роботи від 300
Видалення сажового фільтру від 900
Гнуття труб від 350
Установка запчастин клієнта від 350

Відгуки наших клієнтів

Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою

Дмитро Жіганов 18 Жовтень 2021, 15:30

2 роки тому поставив тут такий собі "мінікаталізатор" - обманку кисневого датчика після видалення каталізаторів. Заощадив майже в 10 разів, ціна нового каталізатора дуже кусається. Але тим не менше рішення було вірним. Машина їде без проблем, без помилок, та ще й швидше стала. Хороша робота, спасибі.

Семен Горєлов 15 вересня 2021, 22:45

Купив заглушку лямбда прямо на місці, в цьому сто коли вирішив видалити каталізатор. За ціною взагалі не відрізнити від ринкової, так відразу і поставили. Задоволений, що все швидко і не треба нікуди їхати.

Антон Антон 07 вересня 2021, 17:01

Кілька разів практикував встановлювати обманки, весь час якісь косяки. Те помилка, то витрата бензину зріс. Остання обманка була куплена і встановлена ​​тут, відмінно підійшла.

  • E-mail:
  • Працюємо: 9:15 до 18:00 ПН-ПТ, 9:00 до 17:00 СБ, Вихідний - НД
 • Адреса: вул. Академіка Каблукова, 24, Київ, 03065
  • Слідкуйте за нами
   у соц. мережах:
Записатися або отримати консультацію
Ми передзвонимо якомога швидше

Поширені запитання

 • Всі сучасні (особливо, європейські) автомобілі мають норму токсичності Євро-3. У вихлопних системах для контролю рівня токсичності встановлено 2 лямбда зонда. Коли відбувається порушення в каталізаторі (наприклад, він зламаний або повне відокремлення), в систему подається сигнал. Після цього електронний блок управління переводить ДВС в аварійний режим, підвищуючи витрата палива. Щоб цього уникнути, встановлюється обманка, яка імітує правильну роботу каталізатора.

 • Якщо не хочете скористатися обманкою, можна встановити коректор механічної обманки, емулятор лямбда зонда або перепрошити "мізки" двигуна.

 • Ціна залежить від обраного виду обманки, так як в залежності від виду підбирається спосіб установки. Ціна буде оголошена після того, як буде затверджена обрана клієнтом деталь.

 • При видаленні каталізатора або установки полум'ягасника замість нього необхідно встановити емулятор. Він допоможе виключити різні помилки, які фіксуються бортовим комп'ютером. У протилежному випадку бортовий комп'ютер через виявлену помилку переведе двигун в аварійний режим. Внаслідок цього підвищиться витрата палива, знизиться потужність.

Чому краще звернутися до нас за монтажем обманки кисневого датчика?

На відміну від деяких СТО, де прагнуть продати і встановити найдорожчі емулятори, ми прагнемо рекомендувати найбільш підходящий на основі вашого бюджету. Це не обов'язково повинна бути дорога обманка. Цілком можливо добитися хорошого і потрібного результату з деталями за доступною ціною.
Наші майстри порекомендують кращий варіант на основі моделі вашого автомобіля і його особливостей. Швидко і якісно встановимо обманку, проконтролювавши всі необхідні налаштування.