Професійна заміна кисневого датчика (лямбда зонда)

Діючі екологічні норми, які постійно контролюються, вимагають систематичного контролю токсичності вихлопних газів авто. За ці критерії відповідають кисневі датчики, встановлені у вихлопній системі. Система контролю виглядає так: каталізатор знижує токсичність вихлопних газів. Але перед ним розташований лямбда зонд (кисневий датчик), який формує суміш газу. Після каталізатора розташований другий датчик, що оцінює токсичність газу, що виходить. Якщо на борту стоїть V6, V8, V10, кількість датчиків в два рази більше. Звідси висновок: кисневий датчик впливає на ступінь токсичності і екологію, а також на потужність авто і витрату пального. Адже якщо для підтримки потрібної потужності підвищується витрата пального, датчик фіксує це і витрата палива знижується.
Тому дуже важливо контролювати стан датчика і правильність його показників. При симптомах несправності відразу звертайтеся в наше СТО. Ми виконаємо його заміну, дотримуючись всіх вимог і нормативів для підтримки стандартних характеристик авто.

Чому потрібна заміна датчика кисню?

Почнемо з того, що сам по собі датчик досить вразливий. При нормальних умовах експлуатації (які зустрічаються рідко на наших "якісних" дорогах) термін експлуатації лямбда зонда становить не більше 100 000 км. Але в реаліях він виходить з ладу набагато швидше через:

  • механічні пошкодження. Особливо, якщо лямбда розташована під днищем і нічим не захищена;
  • перегріву;
  • зносу деталей шатунно-поршневого набору, що призводять до кисневого голодування датчика;
  • вібрації та ударів;
  • поломок в електроланцюгах.

Заміна кисневого датчика — послуга не з дешевих. Тому при перших симптомах несправності приїжджайте до нас. Ми не виключаємо ймовірність ремонту, який обійдеться дешевше, ніж заміна.

Про СТО Глушник Сервіс

  • Понад 10 років безперервної роботи
  • Тільки досвідчені майстри
  • Професійне обладнання
  • Гарантія на всі види послуг
  • Вузькоспеціалізоване СТО
  • Зручне розташування: 10-15 хвилин з будь-якої точки Солом'янського району, Борщагівки

Як виглядає наш сервіс

Ціни на заміну лямбда зонда

Перелік послуг (у вартість не входить ціна на запчастини і матеріали, що використовуються)

Вартість, грн

Заміна лямбда зонда від 200
Перенесення лямбда зонда від 500
Обманка лямбда зонда при заміні каталізатора на полум'ягасник від 500
Програмне відключення лямбда зонда від 2700

Відгуки наших клієнтів

Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою
    • E-mail:
    • Працюємо: 9:15 до 18:00 ПН-ПТ, 9:00 до 17:00 СБ, Вихідний - НД
  • Адреса: вул. Академіка Каблукова, 24, Київ, 03065
    • Слідкуйте за нами
      у соц. мережах:
Записатися або отримати консультацію
Ми передзвонимо якомога швидше

Поширені запитання

Заміна лямбда зонда та що потрібно про це знати

Коли лямбда зонд працює коректно, можна бути впевненим у правильній роботі двигуна та всього транспортного засобу в цілому. Лямбда зонд виконує важливу функцію. Постійно перевіряючи об'єм кисню, датчик контролює стан вихлопних газів. І передає інформацію електронному блоку управління. Далі блок управління з урахуванням отриманих даних регулює повітряно-паливну суміш. Тому лямбда зонд не тільки є найважливішою частиною роботи двигуна та вихлопної системи, але й дбає про навколишнє середовище.

Змінюємо лямбда зонд. Що треба враховувати?

Нерідко причиною поломки деталі стає витік антифризу або олії. Тому, перш ніж змінювати саму деталь, важливо усунути проблему витоку. В іншому випадку новий датчик незабаром знову вийде з ладу.
Не варто довго експлуатувати автомобіль, якщо горить CHECK. Чим довше буде поломка і частіше використовуватиметься авто, тим дорожче обійдеться ремонт. Тому при виявленні несправності відразу звертайтеся до фахівця. Вибираючи лямбда зонд перед заміною, завжди віддавайте перевагу оригінальній деталі. Універсальні лямбда зонди підходять не всім моделям авто, а деякі транспортні засоби вимагають встановлення лише оригіналу.

Що буде, якщо не міняти?

Якщо лямбда зонд працює неправильно, електронний блок управління вирішить використовувати середні дані, які були закладені в пам'ять. Отже робота системи буде не оптимальною. Неробочий лямбда зонд неминуче призведе до:

Також через виходу з експлуатації деталі підвищиться забрудненість вихлопних газів.

Чому замінити лямбда зонд краще у нас?

При необхідності замінити лямбда зонд запропонуємо два варіанти: встановлення лямбда зонда оригінального або універсального. У першому випадку процес роботи пройде швидше, але вартість оригінальної деталі набагато вища, ніж універсальна. Причому не завжди вдається знайти оригінал, якщо модель застаріла. Універсальну лямбду купити набагато простіше. Ми працюємо з одно-, дво-, трьох контактними лямбдами, а також із чотирьох контактними лямбдами з неізольованою/ізольованою масою. Приїжджайте до нас! Допоможемо вам підібрати відповідний лямбда зонд і виконаємо роботу безпомилково та якісно.